KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13824554
nr 1382 4554
Blandteknik
H Sjöström. Signerad, daterad -56, "Birger Jarl". Motivet: 28x40, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:11:29
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)